PŁATNOŚCI

Za zakupy w naszym sklepie możesz dokonać przedpłaty przelewem online z banku lub przy użyciu karty płatniczej oraz przelewem bankowym. Płatności online realizowane są za pośrednictwem operatora tpay.com. W trakcie realizacji zamówienia po zaznaczaniu opcji „Płatność tpay” i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do strony serwisu tpay.com. Weryfikacja płatności trwa zazwyczaj do 3 godzin. Wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem zabezpieczonym certyfikatem, za pośrednictwem protokołu TLS. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz e-mailem potwierdzenie dokonanej wpłaty. Płatność przelewem bankowym możesz wybrać na etapie składania zamówienia. Dane do przelewu bankowego zostaną podane na stronie po złożeniu zamówienia oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. Na Twoją płatność oczekujemy przez 3 dni. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu Twojego przelewu. W przypadku braku płatności w określonym powyżej terminie zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

W przypadku problemów z płatnością, zamówienia można opłacić tradycyjnym przelewem:

– przedpłata na konto bankowe (mBank)

Patrycja Zawadzka THE MISS CAT
Prioma 15, 13-206 Płośnica
47 1140 2004 0000 3402 7694 5282

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Nasz numer rachunku bankowego możesz również znaleźć w zakładce Kontakt. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie rozpoczniemy realizację zamówienia. Na Twoją płatność czekamy 7 dni – w przypadku braku płatności zamówienie zostaje anulowane.
 • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
 • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU oraz eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

 • karta płatnicza – Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
 • ePrzelewy – lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
 • inne – Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.

 

JAK MOŻNA ZAPŁACIĆ ZA ZAMÓWIENIE?

 

PŁATNOŚĆ ON-LINE (PRZEDPŁATA)

 • za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU.pl możesz zapłacić:
 • KARTĄ KREDYTOWĄ: Visa, MasterCard, Diners Club/Discover, POLCARD, JCB, Maestro
 • SZYBKIM PRZELEWEM ELEKTRONICZNYM: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia
 • ZWYKŁYM PRZELEWEM BANKOWYM: wygenerowany podczas składania zamówienia druczek należy wydrukować lub przepisać dane do przelewu na czysty formularz; można przesłać nam zeskanowane potwierdzenie dokonania przelewu, co znaczenie przyśpieszy zaksięgowanie wpłaty


PŁATNOŚĆ ON-LINE – PAYPAL

 • Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.
 • Sprawdź szczegóły dotyczące usługi PayPal -> tutaj
My Cart
Lista Życzeń
Ostatnio oglądane
Kategorie