CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. W tym momencie rozpoczynamy realizację Twojego zmówienia, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Czas realizacji zamówień wynosi do 14 dni roboczych, przy czym szczegóły w tym zakresie są zawarte w opisie produktów. Jeżeli w opisie danego produktu wyraźnie nie zaznaczono czasu realizacji, oznacza to, że jest on dostępny od ręki.

Czas realizacji zamówień dostępnych od ręki wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Zamówienia są jednak wysyłane zazwyczaj następnego dnia roboczego od zaksięgowania zapłaty za zamówienie.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność elektroniczna – najwygodniejszy i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze (pobranie) – najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania (w obrębie Polski).

Taki sam czas dostarczenia przesyłki oferują Paczkomaty InPost.

My Cart
Lista Życzeń
Ostatnio oglądane
Kategorie