THE MISS CAT to młoda polska marka ręcznie robionych akcesoriów dla kotów 
oraz cała gama produktów dla Kociarzy. Nie zaskoczę pewnie nikogo faktem, że choć kocham wszystkie zwierzęta to sklep THE MISS CAT powstał z mojej ogromnej miłości do kotów – zwierząt tajemniczych i fascynujących.

Wszystkie produkty wykonywane są w Polsce z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Podstawą produkcji są wysokiej jakości materiały, wyszukujemy te naturalne – przyjazne kociej naturze. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze akcesoria były wygodne, funkcjonalne i bezpieczne dla Twojego czworonożnego przyjaciela, a przy tym stanowiły niepowtarzalny element wystroju Twojego domu.

Dlatego w moim sklepie łączę to co ludzkie z tym co kocie. Oferując Wam Kociarze oraz Waszym kocim przyjaciołom wszystko to co najlepsze.

Pierwszego kota od którego zaczęła się moja fascynacja przygarnęłam z ulicy w wieku 8 lat – zobaczyłam płaczącego samotnego kociaka i nie potrafiłam przejść obok niego obojętnie. Jak to zwykle bywa z miłością pojawia się nagle, ale prawdziwa trwa całe życie.

Kiedy po latach ponownie zaprosiłam do mojego życia koty, zaangażowanie w opiekę nad nimi było jeszcze większe. Codzienne odkrywanie ich potrzeb i upodobań sprawiło, że postanowiłam z nimi związać moje życie zawodowe. Wiem ile wysiłku i czasu wymaga zrozumienie kocich potrzeb, wiem, że nie wszyscy mamy czas aby temu poświęcać długie godziny, ale wierzę, że wszyscy chcemy dla naszych kocich przyjaciół wszystkiego co najlepsze. Wszystko co oferuję zostało wyprodukowane w Polsce w mojej małej pracowni – wiążę się z tym pewna osobista ideologia o której kiedyś opowiem Wam na blogu.

Obecnie towarzyszą mi dwie kocie przyjaciółki Cleo – adoptowana ze Schroniska na Paluchu i Kizzy – adoptowana z lecznicy gdzie trafiła z warszawskich działek razem z matkę i rodzeństwem. To te dwie Panny są dla mnie niekończącym się źródłem inspiracji i motywacją do dalszej pracy.

Poza pracą w firmie uczę się od kotów i o kotach, studiuję psychologię zwierząt, analizuję koci behawior i oczywiście pomagam kotom.

My Cart
Lista Życzeń
Ostatnio oglądane
Kategorie