HOUSE OF CATS to wyjątkowa seria domków dla kotów.

Czym właściwie jest nasz HOUSE OF CATS? Domkiem, legowiskiem, kojcem, szafką dla kota? A może stolikiem kawowym dla Ciebie? Z pewnością to mebel wielofunkcyjny, a jak zostanie wykorzystany w głównej mierze zależy od wyobraźni i potrzeb Twoich kocich przyjaciół. Bowiem może to być miejsce zabaw i snu, ale też kryjówka i azyl.

Choć poszczególne egzemplarze różnią się wzorem służącym za wejście projektując HOUSE OF CATS udało nam się zrealizować nadrzędny cel, sprawić, aby kot mógł się schronić i poczuć bezpiecznie w jego wnętrzu. Pełnię komfortu zapewni mu dołączona poduszka, która stanowi piękne i zarazem wygodne wykończenie domku. Nic tylko się skryć i śnić.

Projektując dla kotów nie zapominamy jednak o kocich opiekunach. Dążymy do tego, aby domek HOUSE OF CATS mógł służyć kotu, ale jednocześnie mógł być praktycznie wykorzystany przez innych domowników, dlatego ten praktyczny mebel może być też wykorzystany przez Was.

Domki HOUSE OF CATS to nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i kilka wariantów kolorystycznych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Do mebla dołączone są stopki (ślizgacze), które chronią mebel i podłogę przed zarysowaniem.

HOUSE OF CATS przyjedzie do Was złożony, należy go jedynie rozpakować paczkę. Domki wykonujemy na zamówienie, a czas oczekiwania to około 10 dni roboczych.